7. Пішохід йшов 0,7 години по лісу і 0,8 години по дорозі, подолавши всього 6,44 км. З якою

швидкістю йшов пішохід полісу, якщо по дорозі він йшов зі швидкістю 3,5 км / год?​ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Скорбач Егор.

Ответ:

3,5*0,8=2,8км дорога

6,44-2,8=3,64 км лес

3,64/0,7=5,2км/час пешеход шел по лесу

Пошаговое объяснение: