Моторний човен рухається зішвидкістю 13кілометрів за годину.Який шлях пройдемоторний човен за

1годину, 2 години.3 години, 4 години,8 годин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.

Ответ:

см. пояснение

Пошаговое объяснение:

моторний човен пройде шлях:

за 1 годину-   17*1=17 км,

за2 години-   17*2=34 км

за3 години -   17*3=51км

за 4 години-   17*4=68 км

за 8 годин-     17*8=136 км