Відомо ,що х-у=12 Знайдіть значення виразу 4(х+у)-8у/15...есле что ето дробь​


Ответы на вопрос

Отвечает Майорова Даша.

Ответ:

3 1/5.

Пошаговое объяснение:

(4(х+у)-8у)/15 = (4х+4у-8у)/15 = (4х-4у)/15 = 4•(х-у)/15.

Если х-у=12, то

4•(х-у)/15 = 4•12/15 = 4•4/5 = 16/5 = 3 1/5.