За три днї токар виготовив 133 деталі . Першого дня він виготовив 2/7 всієї кількості деталей

другого - 3/5 решти а третьго - тещо залишилось . Скільки деталей виготовив токар третьго дня

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкин Илья.

Ответ:

1) 133 * 2/7 = 19 * 2/1 = 38/1 = 38 (дет) - сделал в 1 день

2) 133 - 38 = 95 (дет) - осталось сделать после 1 дня

3) 95 * 3/5 = 19 * 3/1 = 57/1 = 57 (дет) - сделал во 2 день

4) 133 - (38 + 57) = 133 - 96 = 37 (дет) - сделал в 3 день

Ответ: 37 деталей