Токар за 3 дні виготовив 75 деталей . За 1-й день виконав 40 % всієї роботи. Відомо, що кількість

деталей виготовлених за 1-й день становить 3/4 кількості деталей виготовлених за 2-й день. Скільки деталей виготовив токар за 3-й день? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Penkrat Artem.

Ответ:

5 деталей

Пошаговое объяснение:

0,4*75=30 (дет.) виготовлено в перший день

30 : 3/4 = 40 (дет) виготовлено за другий день

75-30-40=5 (дет.) виготовлено за третій день

Отвечает Бывалин Александр.

Ответ:

5 деталей

Пошаговое объяснение:

40% = 40 : 100 = 0,4

1) 0,4 * 75 = 30 (деталей) - сделал в 1 день

2) 30 : 3/4 = 30 * 4/3 = 120/3 = 40 (деталей) сделал во 2 день

3) 75 - (30 + 40)= 75 - 70 = 5 (деталей) - сделал в 3 день