Діаметр круга дорівнює 18 см. Знайдіть площу кола​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

D = 18 см

S - ? см²

S = πR² = π * (D:2)²

S = 3,14 * (18:2)² = 3,14 * 9² = 3,14 * 81 = 254,34 см²