СРОЧНО!!!!!Визначте температуру повітря на вершині гори Говерла, якщо біля її підніжжя (АБСОЛЮТНА

ВИСОТА 800м) Вона становить 18°С​

Ответы на вопрос

Отвечает Авдонин Никита.

Ответ:

Висота Говерли - 2061м. Округлимо до 2000

На кожні 1000м підйому - температура падає на 6 градусів

2000:1000=2

2*6=12 - різниця температур біля підніжжя і на вершині

18-12=6 градусів

Пошаговое объяснение:

Отвечает Рева Виктория.

Пошаговое объяснение:

висота Говерли 2061м. Округлимо до 2000.На кожні 1000м підйому температура падає на 6 градусів.2000:1000=2.2*6=12-різниця температури на вершині і підніжжя.18-12=6 градусів