Найбільша глибина Чорного моря - 2245 м, Азовського на 2231м вище, а висота гори Говерла у

Закарпатті – на 4306 м вища. Яка глибина Азовського моря, висота гори Говерла? Это очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Андрей.

Ответ:

Глибина Азовського моря = Глибина Чорного моря - Різниця в глибині = 2245 м - 2231 м = 14 м.

Таким чином, глибина Азовського моря становить 14 м.

Говерла на 4306 м вища тому

Висота Говерли = глибина Азовського моря - різниця в висоті = 4306 - 14 = 4292 м.