9. Визнач температуру на вершині гори за умови, що відносна висота гори 4 000 метрів, а температура

біля її підніжжя +1 °С. срочно даю 50 балів. АЛЕ З РОЗВЯЗКОМ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Юля.

Відповідь:

За інформацією з метеорологічних джерел, з підвищенням висоти температура зменшується на 0,6 градусів Цельсія на кожних 100 метрах. Отже, для визначення температури на вершині гори можна використати таку формулу:

T = T0 - (h / 100) * 0,6,

де T - температура на вершині гори, T0 - температура на її підніжжі, h - висота гори в метрах.

Підставляючи дані, отримаємо:

T = 1 - (4000 / 100) * 0,6 = 1 - 24 = -23 (градусів Цельсія)

Отже, температура на вершині гори дорівнює -23 градусів Цельсія.