Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 15 дм, довжина на 3 дм більша за ширину, а висота у 3

рази менша від довжини. Знайдіть об’єм цього паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Myronova Ekaterina.

Ответ:

15 + 3 = 18 (дм) —довжина паралелепіпеда.      

2) 18 : 3 = 6 (дм) — висота паралелепіпеда.        

3) V= 15 * 18 * 6 = 1620 (дм³) — об'єм паралел       

Відповідь. 1620 дм³