Бу Амалдардың орындалу ретін анықтап, оларды есепте (10 025:25 + 8 549 600) – 10 335 : 39кімде

бар?беріңдерші ппппппппппппппппппппжжжжжжжжжжжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Макарцова Ева.

Ответ:

(10 025:25 + 8 549 600) – 10 335 : 39 = 8 549 736

1.)10 025 : 25 = 401

2.)401 + 8 549 600 = 8 550 001

3.)10 335 : 39 = 265

4.)8 550 001 -  265 = 8 549 736

Отвечает Болтухин Игорь.

Ответ:

(10 025:25+8549600)-10 335:39=

1) 10 025:25=401.

2)401+ 8549600=8550001.

3)10335:39=265.

4)8550001-265=8549 736.