5. Амалдардың орындалу ретін анықтап, оларды есепте. 54: 6 + 5.7 (24 + 6): 5 + 2 45: (18: 2) + 27

(37-17): (12-8) 6.5 + 32:8 67 + 29 - 5.7 (60 - 3.4) - 39 300 - (36: 4 + 38) 8 + 45:9 + 7.3 7.(38 - 34) + 29 90 - (25 + 15):8 22 + 5.8 + 27:3 -​

Ответы на вопрос

Отвечает Рутц Софья.

Ответ:

54:6+5•7=44

1)54:6=9

2)5•7=35

3)9+35=44 қалғандардың бәрін осылай есептейсің

Отвечает Ксенич Ксения.

Ответ:

6+4+282828+34+7+5+7+3765=1238945