матем 2кл жумыс даптер 3 амалдардын орындалу ретін аныктап, оларды есепте. 12-3×3+5×2 18÷3×2+80

7×2+10÷2-4×3 (40-22)÷3+20 6÷(8÷4)+24÷3 3×9-3×2×3​

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Софія.

Ответ:

12-3*3+5*2=13   18:3*2+80=92     7×2+10÷2-4×3=7          (40-22)÷3+20=26    6÷(8÷4)+24÷3=11          3×9-3×2×3​=9

Пошаговое объяснение: