Математика помогите пожалуйста Амалдардын орындалу ретин аныкта баган туринде есепте.1)

(953+627)*12+22040-250*36*4=2) 327*452:(8006-7998)+180*45=Комектесиниздерш отинемин 40 балл берем

Ответы на вопрос

Отвечает Курбанов Мурад.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1.

1) 953 + 627 = 1580

2) 1580 * 12 = 18960

3) 250 * 36 = 9000

4) 9000 * 4 = 36000

5) 18960 + 22040 = 41000

6) 41000 - 36000 = 5000

2.

1) 8006 - 7998 = 8

2) 327 * 452 = 147804

3) 147804 : 8 = 18475,5

4) 180 * 45 = 8100

5) 18475,5 - 8100 = 10375,5