52Амалдардың орындалу ретін аесепте.(735 - 167)-825 -18 873​


Ответы на вопрос

Отвечает Фурника Каролина.

Пошаговое объяснение:

(735 - 167)-825 -18 873=-19130

1)735-167=568

2)568-825=-257

3)-257-18873=-19130