Нехай x1 та x2 корені квадратного рівняння x²+9x+20=0 обчисліть 2x1 • x2​


Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x²+9x+20=0

По теореме Виета:

2(x₁*x₂) = 2 * 20 = 40