Перший автобус виїхав з Харкова до Ужгорода одночасно назустріч йому з Ужгорода виїхав другий

автобус швидкість першого автобуса 60 км год а другого 170 км год через скільки годин вони зустрінуться якщо відстань між харковом та ужгородом 1300 км

Ответы на вопрос

Отвечает Холоша Валерия.

Відповідь: 1070

1)170+60=230

2)1300-230=1070

Покрокове пояснення:

1) 170+60=230

2) 1300-230=1070