Помогите пожалуйста Срочно!!!!!!! Відстань між Харковом і Ужгородом автотуристи подолали ха три

дні.Першого дня вони проїхали 559 км, що на 108 км більше,ніж другого,а третього дня на 144 км менше,ніж другого.Яка відстань між Харковом і Ужгородом

Ответы на вопрос

Отвечает Ожгибесова Ксеничка.

1.день.-559км

2.день.-559-108=451км

3.день.-559-108-144=307км

559+451+307=1317км между Харьковом и Ужгородом