Із Харкова до Ужгорода виїхав автобус, одночасно на зустріч йому з Ужгорода виїхав другий автобус.

швидкість першого автобуса 55 км/ год., а другого-70 км/ год. Через 10 год. вони зустрілися. яка відстань між Харковом та Ужгородки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Женя.

55+70=125 (км/ч) скорость сближения
125*10=1250 (км)
Ответ: между Харьковом и Ужгородом 1250 км