УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ ДАМ 15 БАЛОВ. Перший автобус виıхав з Харкова до Ужгорода, одночасно на- зустріч

йому з Ужгорода виїхав другий автобус. Швидкість першого автобуса 60 км/год, а другого 70 км/год. Через скільки годин вони зустрінуться, якщо відстань між Харковом та Ужгородом 1 300 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Luzina Nadezhda.

T=S÷V

V=60,70

1)60+70=130км/год

S=1 300 км

1300÷130=10часов

ответ:10часов