Знайдіть об'єм кулі діаметр якого дорівнює 6 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Анастасия.

Відповідь: фото

Покрокове пояснення:


Отвечает Плотникова Софья.

Формула : V=4/3πR³

R=D÷2

R=6÷2=3(дм)

V=4/3π×3=36π(дм³)