Спростить выраз (8m+3)^2+(9-8m)(9+8m) та знайдить його значеннч , якщо m=3/48​


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

64m^2+48m+9+81-64m^2=48m+90=48/1*3/48+90=3+90=93