Спростить выраз и знайдить його значення 1)378+х+122=Якщо х=2542)253-(х+153)Якщо х=78


Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Карина.
1)378+x+122=500+x=500+254=754
2)253-(x+153)=253-x-153=100-x=100-78=22