Сукня коштувала 400грн а стала коштувати 450грн на скільки процентів подорощала сукня.....


Ответы на вопрос

Отвечает Бондин Саша.

Ответ:

113%

Пошаговое объяснение:

400грн-100%

450грн-Х

1. X= 450+100=450 (100и 400 сокращаем)

400 4

2.450:4=112.5 =113%