Сукня і стрічка коштують 72 гривні причому сукня дорожча за стрічку на 56гривень. Скільки коштують

стрічка і сукня окремо.

Ответы на вопрос

Отвечает Конопляников Александр.
Нехай стрічка коштує х гривень, то сукня коштує х+56 гривень
х+х+56 = 72
х+х = 72-56
2х = 16
х = 16:2
х = 8
Отже стрічка коштує 8 гривень, а сукня 64 гривні