Сукня і стрічка коштують 72 гривні причому сукня дорожча за стрічку на 56гривень. Скільки коштують

стрічка і сукня окремо.

Ответы на вопрос

Отвечает Шуталев Влад.
Х+х+56=72
2х=72-56
2х=16
х=16/2
х=8грн - стрічка
8+56=64грн - сукня