Двоє чоловіків замовили в розсадника 28 однакових саджанців вишень.Як вони мають розділити ці

саджанці,якщо один заплатив 1400грн,а другий 2800грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Михалевич Аліна.

Ответ:

1)2.800+1.400=4.200(грн)-разом

2)4.200÷28=150(шт)всього саджанців

3)150÷2=75(шт)

Відповідь:кожному по 75 саджанців