На одній ділянці було втричі більше саджанців, ніж на іншій. Якщо з першої ділянки викопати 30

саджанців, а на другу досадити ще 10 саджанців, то на обох ділянках саджанців стане порівну. Скільки саджанців було на кожній ділянці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Елсукова Есения.
Х саженцев на 2-й делянке
3х саженцев на 1-й делянке
3х-30 саженцев станет на 1-й
х+10 саженцев станет на 2-й
уравнение:
3х-30=х+10
2х=40, х=20
20*3=60
ответ: на перво делянке 60 саженце
на 2-й делянке 20 саженцев.

системой:
х - на 1-й
у - на 2-й

{x=3y                             {x=3y
 x-30=y+10                     3y-30=y+10

2y=40, y=20
{x=60
 y=20