Розв'яжи задачу два господарі замовили в розсаднику 28 саджанців вишні за однаковою ціною як вони

мають розділити ці саджанці між собою якщо один господар заплатив 1350 грн а інший 2850 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Ярослав.

1350+2850=4200

4200÷28=150

1350÷150=9

2850÷150=19