задача. Два господарі замовили в розсаднику 28 сажанців вишень за однаковою ціною.Як вони мають

розділити ці сажанці між собою перший заплатив 1350 грн а другий- 2850.

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1350+2850=4200грн заплатили за 28 саженцев

4200÷28=150грн цена 1 саженца

1350÷150=9 саженцев 1 господарю

2850÷150=19 саженцев 2 господарю