У саду висадили сажанці: x рядів яблунь та y рядів вишень по 20 штук у кожному ряді. Скільки всього

сажанців яблук та вишень висадили в саду. Обчислити,якщо x=11,y=12

Ответы на вопрос

Отвечает Дудик Марта.

Ответ:

260 сажанців в саду

Пошаговое объяснение:

якщо яблуні це x=11, а вишні це y=12 і у кожному ряді по 20 саджанців тоді:

x*20=(кількість яблуневих сажанців)

11*20=220 (яблуневих сажанців)

далі

y*20=(кількість вишневих сажанців)

12*20=240 (вишневих сажанців)

тепер взнаємо загальну кількість всіх сажанців

220+240=460(сажанців)