У садовому господарстві висадили рядами 150 ябулнь з однаковою кількістю сажанців у кожному ряді.

Виявилось, що кількість рядів меньша за кількість сажанців у кожному ряді

Ответы на вопрос

Отвечает Датченко Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

все варианты

1 ряд 150/1=150 саженцев

2 ряда 150/2=75 саженцев

3 ряда 150/3=50 саженцев

5 рядов 150/5=30 саженцев

6 рядов 150/6=25 саженцев

10 рядов 150/10=15 саженцев