Складіть ріаняния кола, симетричного колу (х-4)" +(у-3?-25 nідносно: 1) початку координат;B 2) осі

абсцис;B 3) осі ординат. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вабищевич Валька.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Маємо рівняння кола з радіусом 5 і центром в точці (4; 3) Тому симетрічні кола будуть з тим же радіусом, але центрами симетричними відносно початку координат, віссю ОХ та ОУ

1. (4; 3 ) симетрична їй відносно (0; 0) буде точка (-4; -3), тому рівняння буде мати вигляд (х+4)^2+(у+3)^2=25

2. Вісь ОХ

Центр кола буде в (4; -3)

(х-4)^2+(у+3)^2=25

3. Вісь ОУ

Центр кола в (-4; 3)

(х+4)^2+(у-3)^2=25