Визнач швидкістт руху катера проти течії ріки, якщо його власна швидкість 12 цілих 1/4 км/год, а

швидкість течії 2 цілих 2/5 км год​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Наташа.

Ответ:

9,85 км/год

Пошаговое объяснение:

Від швидкості катера віднімаємо швидкість течії:

12 1/4 - 2 2/5 = 12,25 - 2,4 = 9,85 (км/год)