Середнє арифметичне чисел 5,6; 7,8 і x дорівнює 5,7. Знайдіть X. Швидко!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Дима.

Ответ:

(5,6+7,8+х)/3=5,7

5,6+7,8+х=5,7*3

х=17,1-13,4

х=3,7

исправил,извини

Пошаговое объяснение: