1331. Збери в лівій частині рівняння всі доданки, які міс- тять невідоме, а в правій усі доданки,

які не містятьневідомого:1)-3x + 7 = 8 - 2x; 2) 5y + 2 = -3y – 3;3) -9р – 5 = 4р + 7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Телтаева Акниет.

Ответ:

1. х = -1

2. у = -5/8

3. р = -12/13

Пошаговое объяснение:

1)-3x + 7 = 8 - 2x

-3х + 2х = 8 - 7

-х = 1

х = -1

2) 5y + 2 = -3y – 3

5у + 3у = -3 - 2

8у = -5

у = -5/8

3) -9р – 5 = 4р + 7

-9р - 4р = 7 + 5

-13р = 12

р = 12/(-13)

р = -12/13