перенести у ліву частину рівняння всі доданки що містять невідоме, а в праву частину всі доданки що

не містять невідомого: -9х+1=-2х-5​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-9х+1=-2х-5​

-9х + 2х=-5 - 1