У рівнянні 7х-3=-6+2х перенесіть у ліву частину всі доданки, що містять невідоме, а у праву-усі

доданки, що не містять невідомого.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповалова Катя.

Ответ:

7x-3=-6+2x

7x-2x=-6+3

5x=-3

x=-0,6

Отвечает Овчарова Катерина.

Ответ:

7x - 3 =  - 6 + 2x \\ 7x - 2x =  - 6 + 3