Перенесіть з лівої частини рівняння в праву частину доданки, які не містять невідоме, а в ліву -всі

доданки, що містять невідоме: -9х+1=2х-5 БЫСТРО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Полина.
-9x+1=2x-5
-9x-2x=-5-1
-11x=-6
X=6/11
Отвечает Кубик Дима.

Смотри...............

....