Перенести у ліву частину рівняння всі додатки що містять невідоме,а в праву—всі доданки,що не

містять невідомого:7x-3=2x+6 Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Сидельников Владимир.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

7x-3=2x+6

7х-2х=6+3

5х=9

х=9:5

х=1 4/5 або 1,8

Це повний розв‘язок ріаняння, якщо виконати тільки умову, то відповідь така:

7х-2х=6+3