Обчисли, що важче, 0,45 моль хром (ІІІ) сульфату чи 1,2 моль магній силікату?


Ответы на вопрос

Отвечает Женя Сенько.

Ответ:

Cr2(SO4)3

Объяснение:

m(Cr2(SO4)3) = n * M = 0,45 моль * 392 г/моль = 176,4 г

m(MgSiO3) = n * M = 1,2 моль * 100 г/моль = 120 г