Перенесіть у ліву частину рівняння 8x − 10 = −2x + 4 всі доданки, які містять невідомі, а в праву —

всі доданки, що їх не містять.

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Райан.

8x+2x=10+4 вот так

норм

Отвечает Султанов Тимур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8х + 2х = 4 + 10

10х = 14

х = 14 : 10

х = 1,4