площа трьох ділянок дорівнює 79 га. площа першої дорівнює 28 цілих 18/25 га, а другої на 3 цілих

7/25 га менша, ніж першої. знайти площу третьої ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Алина.

1/25=0.04

S=79-28.72-25.44=24.84