Площа трьох ділянок дрівнює 80 га. Площа першої ділянки дорівнює 27 цілих 17/25 га ,а другої - на 2

цілих 18/25 га, менше, ніж першої. Знайди площу третьої ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Малышко Кристина.
S1 = 27 17\25 ( га ) 
S2 = 27 17\25 - 2 18\25 = 26 42\25 - 2 18\25 = 24 24\25 (га )
S3 = 80 - ( 27 17\25 + 24 24\25 ) = 80 - 51 41\25 = 80 - 52 16\25 =
= 79 25\25 - 52 16\25 = 27 9\25 (ОТВЕТ)