Розвяжіть квадратне рівняння x^2-6x+11=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Санников Игорь.

Відповідь:

рівняння розвязків немає

Покрокове пояснення:

D=36-4*11=36-44=-8<0

рівняння розвязків немає