Б Гандбольний поєдинок складається з двох таймів. Перший тайм закінчився з рахунком 9: 14.Команда

гостей перемагала з різницею в 5 очок. У другому таймі команда господарів перемоглаі здобула удвічі більше очок, ніж команда суперника. Матч закінчився перемогою господарів водне очко. Який був фінальний рахунок поєдинку?А: 20:19Б: 21:20В: 22:21T: 23:22Д: 24:23​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Руслан.

Ответ:Б. 21:20

Пошаговое объяснение:

Они щабили в 2 раза больше мячей. Значит нам подходит вариант Б потому, что 21-9=12(это голы домашней команды во 2 тайме) 20-14=6(голы гостей во 2 тайме). И между 12 и 6 разница в два раза. Поэтому нам подходит ответ Б.