Даю 5 баллов .У чемпіонаті три команди набрали 82 очка .Перша команда набрала у три рази більше

очок ,ніж друга ,а третя на 9 очок менше ніж перша .Скільки очок набрала кожна команда?Об'есняйте подробно.пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Князь Влад.

Відповідь:

всего : 82 очка

1 команда - 3х

2 команда - х

3 команда - 3х-9

3x+x+(3x-9)=82\\4x+3x-9=82\\7x=91\\x=13(вторая команда)

1 команда - 3*13=39 очков

3 команда - 39-9=30 очков

Покрокове пояснення: