мама за 3 години зібрала 60 кг полуниці, а донька за той самий час 54 кг. Скільки кілограмів

полуниці зберуть мама і донька за 4 години, якщо будуть працювати з такою самою продуктивністю. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Боярский Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

мама за 1 час 60/3 = 20 кг

дочь за час 54/3 = 18 кг

вместе за час 20+18 = 38 кг

вместе за 4 часа 38*4  = 152 кг