За 6 днів 24 особи пропололи ділянку полуниці. За скільки днів цю ділянку проходять 36 осіб , якщо

будуть працювати з такою самою продуктивністю?

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
За три дня, 24/6=4
24+4+4+4=36
ми добавили три рази по чотири
6-3=4 дня
Відповідь : чотири дня