IN 2. У домашній бібліотеці Софійки було 28 кни-жок українською мовою, 4 книжки російськоюмовою

і1 Книжка англійською мовою. Софійкадала почитати друзям 7 КНИЖОК. Скільки КНИЖОКзалишилося в Софійки?31​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришняков Матвей.

Ответ: 26 книжкок

Пошаговое объяснение: 28 книжок українскьою мовою, 4 книжки російською мовою і 1 англійська.

28+4+1=33 - всього книжок в Софійки

33-7=26 - книжок залишилось

Відповідь: 26

Отвечает Байдос Асел.

Відповідь: 26

Покрокове пояснення:

28+4+1=33

33-7=26